Çantë Frellan, ALDO

SKU: 13229189

Cantë supi me detaje gurësh dhe mbyllje me buton magnetik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Cantë supi me detaje gurësh dhe mbyllje me buton magnetik, 50% Xham 50% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë