Cantë, Giordani, Prenatal

SKU: 598600

Cantë me disa xhepa e cila ben të mundur te keni me vete sa me shumë produkte te fëmijës .

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Cantë me disa xhepa e cila ben të mundur te keni me vete sa me shumë produkte te fëmijës .Karakteristika të tjera: xhep izotermik i lëvizshëm; xhep mbajtës peshqiri me enë plastike; rrip i lëvizshëm i shpatullave dhe aksesorë për të lidhur çantën në kornizën e karrocës.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,