Çantë Greta, Carpisa

5880L

SKU: BTA59301442

Çantë supi e linjës Greta, dizajn me thurje në pjesën e përparme dhe me dy tonalitete

Bezhë
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e linjës Greta, dizajn me thurje në pjesën e përparme dhe me dy tonalitete, mbyllje me zinxhir, me përmasa 15x32x26cm. 60% Poliuretan 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë