Çantë Henie, ALDO

SKU: 13372784

Çantë supi efekt lëkurë me rrip të gjatë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë me rrip të gjatë dhe mbyllje me zinxhir.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë