Çantë kamosh Parfois

SKU: 181056

Matjet cm: 32x28x11.5 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 30

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Materiali Kryesor: 80% Poliester, 20% Poliuretani
Matjet cm: 32x28x11.5 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 30
Lloji i hapjes: Zinxhir Perberje 80%Poliester 20%imitim lëkurë / Guacke: 80%Poliester 20%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA