Çantë kozmetike 2 në 1, Women Secret

1750L

SKU: 4844609

Çantë kozmetike 2 në 1. Seti përmban një çantë të brendshme të vogël dhe çantën kryesore të plastifikuar.

U
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë kozmetike 2 në 1. Seti përmban një çantë të brendshme të vogël dhe çantën kryesore të plastifikuar. Përmasat: 26x17x11cm.100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë