Çantë kozmetike Carpisa

1540L

SKU: ANA53004442

Çantë kozmetike e linjës Smeraldo, efekt lëkurë

8X20X12
Blu
E kuqe
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë kozmetike e linjës Smeraldo, efekt lëkurë, me printe florale dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit