Çantë kozmetike Carpisa

2800L

SKU: ANA46403442

Çantë kozmetike e linjes VERBENA BEAUTY model me përmasa mesatare me një ambjent të vetëm dhe disa ndarje

E bardhe
E zeze
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë kozmetike e linjës VERBENA BEAUTY model me përmasa mesatare me një ambjent të vetëm dhe disa ndarje , e përshtatëshme per ta vendosur në Çantë ose valixhe, ka një mbyllje kryesore me zinxhir . Me përmasa 19x23x14. PVC 100 %

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë