Çantë kozmetike, Carpisa

900L

SKU: ANA75201442

Çantë kozmetike e linjës Karim, mbyllje me zinxhir dhe buton magnetik

Blu
E verdhë
E zeze
Jeshile e lehte
Koral
Rozë
Roze print
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë kozmetike e linjës Karim, mbyllje me zinxhir dhe buton magnetik, me përmasa 8x24x18cm. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë