Çantë kozmetike, Carpisa

1100L

SKU: ANA57906442

Çantë e vogël kozmetike me thurje dhe dy tonalitete

Blu
E verdhë
Koral
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë e vogël kozmetike me thurje dhe dy tonalitete, me përmasa 10x24x14cm. 100% Polipropilen

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë