Çantë kozmetike Mango

795L

SKU: 87065699

Çantë kozmetike me kuadrata

99
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë kozmetike me përbërje pambuku, dizajn me kuadrata dhe mbyllje me zinxhir. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA