Çantë kozmetike Mango

903L

SKU: 87072518

Çantë kozmetike e sheshtë

99
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë kozmetike me madhësi mesatare, mbyllje me zinxhir, e sheshtë dhe detaj logo. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA