Çantë kozmetike Mango

903L

SKU: 87150590

Çantë kozmetike me printe

99
Lejla
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë kozmetike, dizajn me printe të ndryshme dhe mbyllje me zinxhir. 100% Termoplastike

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA