Çantë kozmetike Mango

1193L

SKU: 17040149

Çantë kozmetike me zinxhir

99
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë kozmetike me zinxhir dhe me një kordon të lidhur në zinxhir. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë