Çantë kozmetike me printe Carpisa

1260L

SKU: AN987102441

Çantë kozmetike me printe florale dhe mbajtëse dore

7X18X8
E bardhë/Shumëngjyrëshe
Rozë/Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Çantë kozmetike me printe florale shumëngjyrëshe, me dy xhepa me zinxhir dhe me një mbajtëse dore që mund të hiqet. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë