Çantë kozmetike me tegela, Carpisa

2400L

SKU: ANB77504443

Çantë kozmetike me tegela, linja Rebel prej lëkure me tegela dhe zbukurues metalik.
E pajisur me mbyllje me zinxhir, dy xhepa të brendshëm dhe rrip dore të lëvizshëm.

E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100% Poliuretan , Përmasat: 6X14X12

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë