Çantë kozmetike Women Secret

SKU: 4842860

Çantë kozmetike në formë rrethore, me printe florale në pjesën e brëndshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë kozmetike në formë rrethore, me printe florale në pjesën e brëndshme, me mbyllje me zinxhir. 85% Poliuteran 15% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë