Çantë krahu ,CARPISA

1080L

SKU: ANA46101442

Çantë me supe nga linja Peonia nga Carpisa në material me efekt me tegela. Modeli ka një mbyllje me zinxhir dhe një rrip shpatullash të ndashëm. Brendësia e thjeshtë përbëhet nga një mjedis unik. Është një aksesor praktik dhe funksional me madhësi kompakte.

E bardhe
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 7.5
Gjatësia (cm): 9
Gjerësia (cm): 14

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë