Çantë krahu Parfois

SKU: 180187

Çantë krahu

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë krahu me dy rripa Perberje 90%Poliester 10%imitim lëkurë / Guacke: 80%Poliester 20%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA