Çantë krahu Parfois

SKU: 180884

Çantë krahu

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë dore kamoshi me dizajn kafshe Perberje 100%imitim lëkurë / Guacke: 80%Poliester 20% lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA