Çantë laptopi, Carpisa

12740L

SKU: BTB19508542

Çantë laptopi, me disa ndarje dhe xhepa. Përmasat: 10x42x30cm.

E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë laptopi, me disa ndarje dhe xhepa. Përmasat: 10x42x30cm.84% Poliestër, 16% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë