Çantë laptopi me dy pjesë Parfois

2895L

SKU: 185094

Çantë laptopi me dy mbajtëse

l
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë lapopi me dy pjesë të shkëputura, me dy mbajtëse me gjatësi të ndryshme dhe me disa xhepa të brendshëm e të jashtëm, dizajn me teksturë lëkure. 90% Poliester, 10% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë