Çantë laptopi Parfois

2995L

SKU: 181857

Çantë laptopi me disa xhepa të brendshëm

m
E zeze
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë laptopi me dy mbajtëse me gjatësi të ndryshme, me teksturë lëkure me reliev dhe me disa xhepa të brendshëm. 90% Poliester, 10% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë