Çantë laptopi najloni Parfois

5990L

SKU: 172026

Çantë laptopi najloni me xhepa shumëfunksionale dhe hapësirë, me mbërthim me zinxhir.

s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë laptopi najloni me xhepa shumëfunksionale dhe hapësirë, me mbërthim me zinxhir, me rripa të shkurtër dhe rip të gjatë të shkëputshëm me gjatësi të rregullueshme. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit