Çantë laptopi Parfois

2990L

SKU: 185294_BK

Çantë për mbatjen e laptopit me një rrip të gjatë supi

m
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë për mbatjen e laptopit me një rrip të gjatë supi dhe rripa për mbajtjen në dorë, mbyllje me zinxhir. 90% Poliestër 10% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit