Çantë laptopi Parfois

3890L

SKU: 193398_WT

Çantë laptopi, efekt lëkurë, me print me gërma

xl
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë laptopi, efekt lëkurë, me print me gërma dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit