Çantë Lasha, ALDO

SKU: 13401349

Çantë e vogël supi efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi efekt lëkurë, mbyllje me zinxhir.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë