Çantë mbrëmje Parfois

SKU: 165542

Çantë mbrëmje me rrip metalik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë mbrëmje me rrip metalik me shkëlqim me xhep të brendshëm me rombe,Linjat: 100%Poliestër / Skeleti: 100%Alumin

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit