Çantë mbrëmje Parfois

SKU: 162234

Çantë mbrëmje supi e sheshtë me xhep para

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë mbrëmje supi e sheshtë me xhep para me zinxhir,Linjat: 90%Poliestër 10%Poliuretan / Skeleti: 100%Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit