Çantë mbrëmje Parfois

SKU: 166933

Çantë mbrëmje me rrip metalik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë mbrëmje me rrip metalik me shkëlqim me xhep të brendshëm petashuqe,Linjat: 100%Poliestër / Skeleti: 90%Alumin 10%Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit