Çantë me detaje të hapura, Mango

7490L

SKU: 17034057

Çantë me detaje të hapura, me dy rripa të gjatë dhe me një Çantë efekt lëkurë në brendësi

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë me detaje të hapura, me dy rripa të gjatë me gjatësi të rregullueshme dhe me një Çantë efekt lëkurë në brendësi me mbyllje me zinxhir. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë