Çantë supi Parfois

SKU: 177983

Çantë me dy mbajtëse dore dhe një rrip supi të gjatë e të ndashëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me tre tonalitete të kombinuara, me dy mbajtëse dore dhe një rrip supi me gjatësi të rregullueshme. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë