Çantë me dy rripa Mango

1495L

SKU: 87095663

Çantë me teksturë lëkure

99
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël me mbajtëse të dyfishtë dore dhe një rrip të gjatë për në sup, mbyllje me zinxhir dhe dizajn me teksturë lëkure krokodili. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA