Çantë me dy tonalitete Parfois

1190L

SKU: 189289

Çantë me teksturë kashte dhe lëkure të kombinuar

s
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi me rrip të rregullueshëm, dizajn me dy tonalitete dhe me teksturë kashte e lëkure të kombinuar. 70% Letër, 30% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë