Çantë me efekt kamoshi Mango

4990L

SKU: 17022890

Çantë supi me rrip zinxhiri

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me rrip zinxhiri dhe mbyllje në formë zarfi, teksturë kamoshi. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë