Çantë me efekt lëkure krokodili Mango

SKU: 87045707

Çantë supi me zinxhir dhe me efekt lëkure krokodili

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi me efekt lëkure krokodili, mbyllje me zinxhir, me dy mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të ndashëm për mbajtje në sup. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA