Çantë me efekt lëkure krokodili Mango

SKU: 87097626

Çantë e vogël me një mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë supi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël me efek lëkure krokodili, me një mbajtëse dore të ndërthurur dhe menjë rrip të gjatë supi, mbyllje me zinxhir në pjesën e sipërme. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA