Çantë me efekt lëkure krokodili Mango

2590L

SKU: 17030111

Çantë e vogël me efekt lëkure krokodili dhe me mbyllës metalik

99
bezhe
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me efekt lëkure krokodili, me detaje metalike në rrip dhe mbyllje me buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë