Çantë me efekt lëkure krokodili Mango

SKU: 17093263

Çantë e vogël me dy mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë supi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël me efekt lëkure krokodili, me dy mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të rregullueshëm për mbajtje në sup.100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë