Çantë me efekt lëkure krokodili Mango

2590L

SKU: 87075706

Çantë e vogël me një zinxhir dhe një rrip supi

99
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Çantë e vogël statike që mbyllet me zinxhir. Dizajn me efekt lëkure krokdili, me një zinxhir për mbajtje në dorë dhe një rrip supi të rregullueshëm. 100% Poliretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA