Çantë me rrip zinxhiri Parfois

4490L

SKU: 188476

Çantë supi me teksturë gërsheti lëkure

bezhe
E zeze
m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi që mbyllet në formë zarfi me buton magnetik, me rrip zinxhiri dhe me teksturë gërsheti lëkure. 100% Poliuretan

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas ngjyrës

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Përzgjidh masën

Sipas masës