Çantë me mbajtëse dore dhe zinxhir supi Mango

SKU: 87157901

Çantë e vogël me zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël dore me një mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të ndashëm zinxhiri për mbajtje në sup, mbyllje me zinxhir. 100% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA