Çantë me printe florale Parfois

2290L

SKU: 188159

Çantë supi e sheshtë me zinxhir, dizajn me printe

m
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e sheshtë, mbyllje me zinxhir, me një xhep të jashtëm dhe rrip të rregullueshëm me tokëz; dizajn me printe florale shumëngjyrëshe. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë