Çantë me printe Parfois

5290L

SKU: 189693

Çantë supi me disa tonalitete të kombinuara, me dy ndarje me mbyllje me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm

m
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me disa tonalitete të kombinuara, me dy ndarje me mbyllje me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm. Me një rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme70% Poliuteran 20% Lëkurë 10% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë