Çantë me printe shumëngjyrëshe Parfois

2290L

SKU: 188163

Çantë supi në formë të sheshtë drejtkëndore

m
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e sheshtë drejtkëndore, me një xhep të jashtëm dhe me printe florale shumëngjyrëshe. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë