Çantë me printe Tara, Carpisa

2100L

SKU: BTA71802442

Çantë supi e linjës Tara, me printe florale shumëngjyrëshe dhe mbyllje me zinxhir

Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e linjës Tara, me printe florale shumëngjyrëshe dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 16x27x26cm. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë