Çantë me punime mozaik Parfois

4490L

SKU: 189458

Çantë supi që mbyllet në formë zarfi me rrip të rregullueshëm

m
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me punime mozaik, mbyllje në formë zarfi dhe me rrip të rregullueshëm me tokëz. 55% Poliuretan, 40% Poliester, 5% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë