Çantë me rrip gërshet Parfois

3493L

SKU: 187949

Çantë që mbyllet në formë kapaku me magnet

m
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë që mbyllet në formë kapaku me magnet, me një mbajtëse dore në formë gërsheti dhe një rrip supi me gjatësi të rregullueshme. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë