Çantë me rrip të gjatë Parfois

SKU: 180891

Çantë me rrip të gjatë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me dizajn kafshe Perberje 100%Poliester / Guacke: 20%Poliester 50%imitim lëkurë 30% lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA