Çantë me rrip të gjatë Parfois

SKU: 180178

Çantë me rrip të gjatë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë me tre rripa Perberje 90%Poliester 10%imitim lëkurë / Guacke: 20%Poliester 80%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA